Title:  Office Specialist

Requisition ID:  16562
Location:  Warsaw
Function:  General Services
Contract Type:  Permanent
Experience:  --
Description:

Jesteśmy międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym, liderem w segmencie Premium.

Office Assistant

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów.

Obowiązki:

  • Organizacja zagranicznych podróży służbowych pracowników oraz kontrola wydatków w zakresie kosztów biletów, noclegów oraz taxi.
  • Redagowanie krótkich pism.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych rejestrów związanych z organizacją pracy.
  • Samodzielne prowadzenie sekretariatu (obsługa połączeń przychodzących, zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji, obsługa połączeń przychodzących.
  • Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura.
  • Dbałość o czystość, ład i porządek w sekretariacie, gabinetach zarządu oraz częściach wspólnych.
  • Nadzór nad firmą sprzątającą.
  • Koordynacja napraw oraz prac administracyjno-biurowych prowadzonych przez właściciela budynku.
  • Utrzymywanie umów korporacyjnych z hotelami, liniami lotniczymi, firmami kurierskimi itp.
  • Przyjmowanie gości.
  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w imieniu Zarządu.
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania właściwego obiegu informacji.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dokładność i dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu.
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Sprawdź więcej na:

www.pirelli.com
www.linkedin.com/company/pirelli
www.facebook.com/Pirelli
www.youtube.com/pirelli