Title:  Customer Service Specialist

Requisition ID:  19741
Location:  Warsaw
Function:  Marketing
Contract Type:  Temporary
Experience:  1 - 3 years
Description:

Jesteśmy międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym, liderem w segmencie Premium. Aktualnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Customer Service Specialist

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów.

Zadania:

  • koordynacja procesu obsługi pojazdów flotowych w sieci serwisów wulkanizacyjnych: kontrola realizacji zamówień, śledzenie wysyłek, autoryzacja zleceń,

  • kontakt z użytkownikami pojazdów, serwisami, flotami w celu reazlizacji stałych umów z Klientami sieci,

  • obsługa dedykowanego systemu flotowego,

  • bieżąca korespondencja z klientem,

  • aktualizacja plików z bazą danych.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w dziale Customer Service,
  • doskonała dykcja,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do pracy pod presją czasu,
  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • znajomość rynku opon będzie dodatkowym atutem
  • znajomość SAP i Sales Force mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie dla osób zainteresowanych własnym rozwojem, zdobywanym w doświadczonym zespole przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi;
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
  • możliwość pracy hybrydowej;
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • perspektywy rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Pirelli Polska Sp. z o.o.
ul. Klimczaka 1
02-797 Warszawa
tel. +48 22 517 10 00

rekrutacja@pirelli.com