Title:  Księgowy/a - Accountant

Requisition ID:  17458
Location:  Warsaw
Function:  Administration and control
Contract Type:  Permanent
Experience:  1 - 3 years
Description:

Jesteśmy międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym, liderem w segmencie Premium. Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta/ki  w dziale księgowości odpowiedzialna będzie między innymi za:

Zakres obowiązków:

  • Analiza i kontrola danych służąca skoordynowaniu procesu naliczania bonusów posprzedażowych we współpracy z Działem Marketingu;
  • Wystawianie bonusów marketingowych;
  • Wystawianie korekt sprzedaży;
  • Wystawianie korekt z tytułu różnic cenowych i ilościowych;
  • Całościowa obsługa finansowo-administracyjna procesu reklamacyjnego;
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP i bankowości;
  • Monitoring rozrachunków (kontrola sald);
  • Kontrola i weryfikacja danych klientów w systemie księgowym;
  • Archiwizowanie dokumentacji księgowej;
  • Wspieranie działu Call Center i Marketingu;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Księgowanie faktur kosztowych.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość Excel w stopniu umożliwiającym codzienną pracę z funkcjami złożonymi;
  • Otwartość na nowe rozwiązania;
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność;
  • Zdolność analitycznego myślenia, zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie dla osób zainteresowanych własnym rozwojem, zdobywanym w doświadczonym zespole przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Perspektywy rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Discover more:

www.pirelli.com
www.linkedin.com/company/pirelli
www.facebook.com/Pirelli
www.youtube.com/pirelli