Title:  Sales Representative Moto

Requisition ID:  15528
Location:  Poland
Function:  Commercial&Sales
Contract Type:  Permanent
Experience:  3 - 5 years
Description:

 Jesteśmy międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym, liderem w segmencie Premium.

Przedstawiciel Handlowy Opony Motocyklowe

Region: Polska

OPIS STANOWISKA:

- Reprezentowanie interesów Pirelli w przydzielonym regionie.

- Aktywne uczestniczenie w przygotowaniu krótko- i długoterminowych strategii sprzedaży.

- Uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych firmy oraz wdrażaniu akcji promocyjnych w sieci sprzedaży.

- Planowanie i zarządzanie sprzedażą opon motocyklowych  z grupy Pirelli  w przydzielonych kanałach sprzedaży.

- Prognozowanie i bezpośrednia odpowiedzialnosć za realizację planów sprzedaży w cyklach miesięcznych, kwartalnych i rocznych.

- Utrzymywanie kontaktów z Klientami.

- Monitorowanie płatności klientów za dostarczony towar.

- Regularny monitoring sieci sprzedaży opon motocyklowych z grupy Pirelli w celu utrzymania i pozyskania nowych Klientów.

- Zapewnienie stałego kontaktu pomiędzy centralą Pirelli a rynkiem poprzez:

- analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji oraz przekazywanie rekomendacji zmian w polityce sprzedaży;

- budowanie dobrych relacji z Klientami;

- wdrażanie działań marketingowych;

- monitoring realizacji zamówień ze strony Klientów i dostaw  towaru;

- przekazywanie do aktualnych i potencjalnych Klientów informacji handlowych.

-  Uczestniczenie w spotkaniach Działu Sprzedaży i innych spotkaniach.

- Uczestnictwo w wydarzeniach marketingowych związanych z promowaniem produktów z grupy Pirelli.

OCZEKIWANIA:

- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku sprzedażowym;

- Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, komunikatywność;

- Wysoka kultura osobista;

- Dobra znajomość obsługi komputera;

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

- Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie oraz pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Programy szkoleniowe.

Pirelli Polska Sp. z o.o.

ul. Klimczaka 1

02-797 Warszawa

tel. +48 22 517 10 00

rekrutacja@pirelli.com