Title:  Internship Marketing Bucuresti

Requisition ID:  19402
Location:  Bucuresti
Function:  Marketing
Contract Type:  Internship
Experience:  no experience
Description:

Internship Marketing București

Ești creativ și un impătimit al social media?

Te provocăm te faci remarcat in cadrul echipei noastre!

Ce ne dorim de la tine:

Dorință de învățare
Skill-uri de comunicare orală și scrisă
Abilitatea de a lucra în echipă
Atitudine proactivă, ambiție și entuziasm
Bune capacități organizatorice și de prioritizare a task-urilor

Parte din responsabilități:

Social Media – realizare planuri de postări pentru Facebook (campanii de promovare)
Newsletter – realizare campanii de informare interne și externe
Research – realizare baze de date
Content – realizare articole de blog, comunicate de presă etc.
Vizualuri – realizare postări pentru Social Media, imagini pentru newsletter, prezentări, materiale de print

Ce oferim?

Internship plătit
Program flexibil
Activități și training-uri interne
Oportunități de învățare și dezvoltare